Haftanın 6 Günü 09:00 / 20:00
0 332 320 96 96

EGZERSİZ PROGRAMLARI

DOKTORUNUZA SORUN

Proshock - lce

Bölgesel incelmede en etkili yöntemlerden biri olan Pro-shock ice vücut yağının azaltılmasında, fibröz ve ödemli selülit tedavisinde kullanılan en yeni teknolojidir. İlk seanstan sonra bile en az 2-3 cm incelme görülebilen pro-shock ıce uygulamaları ile 4-8 seansta 8-12 cm incelebilir, yağ yakıp sıkılaşabilir ve kalıplaşmış selülitlerinizden kurtulabilirsiniz.

 

Bölgesel incelme; vücudun göbek, bel, basen gibi belli bölgelerinde birikmiş yağların azaltılması için kullanılan işlemlerdir. Yağ hücrelerini çevreleyen dirençli zar ve hücreler arası güçlü bağlardan dolayı bu tip yağ birikmiş bölgelerde bölgesel incelme cihazlarına ihtiyaç duyulmaktadır.

 

Dondur-Parçala anlamına gelen Pro-shock ice, Soğuk lipoliz ve akustik dalga terapisinin kombine edildiği bir tedavi şeklidir. Genelde bölgesel yağlanma, beraberinde cilt deformasyonunu da getirir. Hem bölgesel yağların parçalanması, hem deformasyonun giderilmesinde en yeni teknoloji Pro-shock ice’ın en büyük avantajı; ilk bölümde bölgesel yağın olduğu kısımları vakum ve soğuk etkisiyle tarayıp o bölgede bir yağ yakımı meydana getirmek; ikinci aşamada ise şok dalgaları ile bölgenin toparlanmasını,  parçalanan yağın dokudan uzaklaştırılmasını ve lşenfatik sistemle atılmasını sağlamaktır. Bu iki işlemin bir arada yapıldığı tek uygulama pro-shock ıce’dır. Pro-shock ice ile, tek işlemde hem yağ yakıp, hem de sıkılaşmış olursunuz. Aynı zamanda, selülitler için geliştirilen özel programlarıyla, en kalıplaşmış ve sizinle bütünleşmiş selülitlerinizden de pro-shock ice ile kurtulmanız mümkündür.

 

Uygulama;  bölgesel yağlanmanın mevcut olduğu karın, bel ve çevresi, sırt, kollar, basen ve bacak bölgesi olmak üzere geniş bir alanın tedavisine yardımcı olur. Bu bölgelerde yaklaşık 45 dakika süren bir uygulama ile 10 günlük aralıklarla toplam 4-8 seanslık bir tedavi önerilmektedir. Selülit tedavisinde ise yaklaşık 30 dakika süren bir uygulama ve haftalık seanslarla 4- 6 seanslık bir tedavi yeterli olacaktır. İlk seanstan sonra bile en az 2-3 cm incelme görülebilen pro-shock ıce uygulamaları ile 4-8 seansta 8-12 cm incelme hedeflenmektedir. Sonuçları kişiden kişiye farklılık gösterebilen bu yöntemler diyet ve egzersizle birleştirildiğinde daha kalıcı ve etkili olmaktadır.

 

 

PRO-SHOCK ICE ’IN AVANTAJLARI

 

 Pratiktir; hastalar tedavinin hemen ardından günlük yaşam aktivitelerine ve fiziksel egzersizlere dönebilirler.

 

 Ağrısızdır; hasta uygulama süresince acı veya rahatsızlık hissetmez.

 

 Güvenlidir; soğutma sistemi sadece yağ hücrelerini etkiler, çevreleyen dokuya etki etmez ve iletişime geçmez.

 

 Anesteziye gerek duyulmaz;  herhangi bir medikal ofiste kolaylıkla uygulanabilir.

 

 Kısa sürede etkili sonuç verir; yağlarda ve selülitte azalma iki hafta gibi bir sürede gözle görülür hale gelir.

E-Bülten
Email ile gönderilen bültenimize üye olmak için aşağıdaki kutuya email adresinizi girip Kayıt Ol butonuna tıklayın.
© Copyright 2015 - 2016 drportakal.com.tr
Web sitesinde her türlü bilgiyi değiştirme, düzeltme ve yayınlama hakkını saklı tutar.