Haftanın 6 Günü 09:00 / 20:00
0 332 320 96 96

KURUMSAL

DOKTORUNUZA SORUN

HAKKIMIZDA

SAĞLIĞA, ENERJİYE VE HAYATA AÇILDIK!
 
 

      Ömür boyu sağlıklı yaşamanıza katkıda bulunacak bir merkezde sizlerle birlikte olmaktan çok mutluyuz. Merkezimiz, Konya'da sağlıklı yaşama destek, koruyucu hekimlik, hastalıklardan korunma ve gerektiğinde kişinin ihtiyacına göre en güvenilir tedaviyi zamanında planlama yaparak; çözüm için destek alanlarında hizmet veren ilk organizasyondur.

     Günlük koşuşturmacalar arasında çoğu zaman kendimize zaman ayırmayı unutuyoruz. Oysa yaşam tarzımızdan fedakarlıkta bulunmadan, günlük alışkanlıklarımızı değiştirmeden veya hastalığımız varsa bir an önce en uygun tedaviyi gerçekleştirerek; kendimizi çok daha iyi hissetmek ve yaşamdan keyif almak elimizde.

      Bir doktor olarak mesleğimi yaparken hiç sorgulanmayan alışkanlıklar yüzünden aşırı derecede sağlığı bozulmuş insanları gördükçe, kendime bir görev edindim. Sağlığımız yerinde iken dikkat edilmesi gerekenler ve yaşam kalitemize katkıda bulunacak öneriler geliştirme konusunda çalışmaya başladık. Bu amaçla 7 yıldır bilgilerimizi paylaşmak için devam eden televizyon programımız "Sağlığınız İçin" ve 3 yıldır yayınlanan sağlıklı yaşam dergimiz "Dr. Portakal" sizlerin ilgisi ile her geçen gün gelişti ve şimdi sağlıklı yaşam merkezimizde uygulama ve eğitim alanlarımız da oluştu. Amacımız, günlük yaşam alışkanlıklarından yola çıkarak, duyarlılıklar geliştirmek. Çünkü herkesin daha sağlıklı bir yaşam sürmek için günlük yaşamıyla bütünleştirebileceği imkan ve yöntemlere sahip olmaları gerektiğine inanıyoruz. Günlük hayatımızda beslenme ve egzersiz alışkanlıklarımızda küçük ayarlamalar yaparak gözle görülür güzel değişimler yakalayabiliriz ve daha sağlıklı olabiliriz.

      Hedefimiz daha iyi bir yaşam tarzı için başvuru kaynağı olmak, kişilere özel bireysel en kısa zamanda cevap alabileceğimiz, doğal tedavi planları hazırlamak ve kendilerini daha iyi hissetmek isteyenlere bu yönde imkanlar sağlamaktır. Hayatın her anında, hastalıkta ve sağlıkta, sizi diri, dinç, uyanık ve sağlıklı kılacak bir kılavuz olmayı hedefledik.

      Bu alanda modern teknolojiyi, tamamlayıcı tıp yöntemleriyle birleştirerek güleryüzlü ekibimizle şık bir konsept hazırladık. Etik ilkelere bağlı, insanlık onuruna saygılı, samimi, net, güvenilir ve en yüksek kalitede sağlık hizmeti için buradayız. Dr. Portakal Sağlıklı Yaşam Merkezi olarak, tüm olanaklarımızla sağlığınız için sizleri kucaklamaya hazırız.
 
Sağlıklı ve iyi yaşam yolculuğunuzda, sizlere eşlik etme fırsatı verdiğiniz için teşekkürler.

 

Dr. Mehmet Portakal
Fizik Tedavi & Rehabilitasyon
Biyokimya
Tamamlayıcı Tıp Uzmanı

 
 

E-Bülten
Email ile gönderilen bültenimize üye olmak için aşağıdaki kutuya email adresinizi girip Kayıt Ol butonuna tıklayın.
© Copyright 2015 - 2016 drportakal.com.tr
Web sitesinde her türlü bilgiyi değiştirme, düzeltme ve yayınlama hakkını saklı tutar.